Strony www

Strony www
Firmowe strony internetowe to bardzo ważna część wizerunku zewnętrznego Twojej firmy. To często pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą. Pomożemy Ci zadbać o właściwy odbiór treści i estetyczny wygląd.

Wykonywane przez nas strony cechują:

  • komunikatywność
  • jasno określony cel i nowoczesna grafika
  • nowoczesne technologie

Podejmujemy się tworzenia zarówno prosytch stron typu wizytówka jak i skomplikowanych serwisów www, katalogów produktów czy portali tematycznych. W naszej ofertcie znajdziecie Państwo także sklepy internetowe.

 

Obecnie coraz więcej osób korzysta z tabletów i smartphone'ów w celu przeglądania treści w internecie. Każde takie urządzenie posiada już przeglądarkę, jednak strony WWW, w dużej mierze są niedopasowane do mniejszych ekranów. W naszej ofertcie znajdziecie Państwo także tworzenie witryn www zgodnych z różnymi rozdzielczościami, to obecnie jedno z najtrudniejszych zadań dla webmasterów i jedenocześnie bardzo ważne, ponieważ szacuje się że niektóre witryny już w tym momencie więcej osób przegląda korzystając z urządzeń przenośnych, niż laptopów czy komputerów stacjonarnych.

Dopasowanie stron do mobilnych przeglądarek staje się wymogiem rynku, na szczęście my już jesteśmy do tego przygotowani i możemy Twoją stronę wykonać właśnie w takiej technologii.

Przejdź do działu Nasze realizacje i zobacz kilka zrealizowanych przez nas projektów.