Projekty graficzne

Oferowane przez nas usługi to wszystko, co wiąże się z kreacją i identyfikacją wizualną. Działamy równolegle na dwóch polach projektów intetrnetowych i poligrafii.

Wizerunek dostosowany do branży i charakteru firmy niesie ze sobą wiele korzyści. Lepszy odbiór firmy, lepsze postrzeganie oferowanych produktów oraz większą lojalność klientów.

Profesjonalna identyfikacja wizualna pomaga w znalezioeniu większej ilości odbiorców naszych usług czy produktów.

1. Projektowanie loga:
projektowanie rozpoczynamy od zebrania jak największej ilości informacji na temat Twojej firmy. To pierwszy i kluczowy etap pomyślnej współpracy. Prace twórcze zaczynamy od szukania skojarzeń, przez pierwsze szkice, aż po finalną wersję. Na bieżąco kontaktujemy się z Tobą, i omawiamy postępy w pracy oraz weryfikujemy ewentualne rozbieżności. Prace na dlogo kończymy przygotowaniem projektu w róznych wersjach kolorystycznych z dokładnym opisem co wolno, a czego nie wolno robić z Twoim logotypem.

2. Jednolity system identyfikacji wizualnej:
zazwyczaj jest to kolejny krok, po projekcie logo, do osiągnięcia spójnego wizerunku firmy. W skład pakietu wchodzą zazwyczaj wizytówki, papier firmowy, koperty, teczki, gadżety reklamowe, szyld).

3. Katalogi:
najczęściej wykorzystuje się do prezentacji firmy na różnego rodzaju targach, giełdach oraz wystawach. Może również służyć do prezentacji oferty w siedzibie firmy lub jej oddziałach. Dodatkowo możemy przygotować takie elementy jak plakaty, czy rollUpy.

4. Strony www:
firmowe strony internetowe to bardzo ważna część wizerunku zewnętrznego Twojej firmy. To często pierwszy kontakt klienta z Twoją firmą. Pomożemy Ci zadbać o właściwy odbiór treści i estetyczny wygląd.

5. Internetowe kreacje reklamo:
projektujemy banery animowane i statyczne. Możemy także przygotować całostronicowe reklamy według specyfikacji dowolnego portalu.